3 טיפים למתעמלת מתחילה בריקוד על עמוד

by: @betlehem.golla

"better an oops than a what if"

להתחיל פעילות חדשה זה מרגש, ואם מדובר במשהו שרצית לעשות הרבה זמן, זה מרגש כפליים.

במהלך התקופה שאני רוקדת על עמוד זה לא פעם או פעמיים שהתבקשתי מנשים שעוקבות אחרי ברשתות/מכרות מהעבר המלצה איך להתחיל/איפה להתחיל/איך להקל על ההתחלה וכו.

באחת השיחות שלי עם חברה קרובה שהתחילה להתאמן גם על עמוד בעקבותיי היא אמרה לי פעם: "בטי, את יודעת מה הקושי? להתחיל. להירשם לשיעור הראשון ולהגיע. כי עד שאת מתחילה, יש לך כל כך הרבה התנגדויות שמשאירות אותך במקום. אבל ברגע שהתחלת, זהו את כבר בזה. את שם, ואז את גם מתאהבת".

שזה קצת הפתיע אותי בהתחלה כי אני לא זוכרת שככה זה היה אצלי. בדקתי את מה שהיא אומרת והאמת היא שמכל 4-5 בנות שמבקשות ממני המלצה – רק מישהי אחת באמת נרשמת ומגיעה להתאמן.

הלוואי והיה לי איזה טיפ קסם לעורר אתכן חוץ מ"איך אתן יכולות לאפשר לעצמכן לחיות בחרטה על כל הדברים שלא העזתן עשות?"

חלאס עם הבלאגן בראש: ותעשו את הצעד הראשון, תרשמו לשיעור, תגיעו אליו, תנסו – מקסימום תהנו.

ורק אז תחזרו לקרוא פה את המשך הפוסט, כי אני מרכזת לכן שלושה טיפים שיעזרו לכן להתמיד אחרי שכבר התחלתן:


1. זכרי, כל גוף הוא שונה ולומד בקצב שלו!
יש כאלה שמצליחות לעשות תרגילים מהר מאוד וכך גם מתקדמות בקצב מואץ יותר ולעומת זאת לאחרות לוקח זמן לקלוט את התרגיל ובפרט לגוף להתרגל אליו. זה תלוי במלא גורמים שונים כמו מבנה גוף, היסטורית אימונים, הפן הרגשי שאת נמצאת בו באותו יום. כל אחת שונה מאחרת וההשוואה שלך צריכה להיות לגרסה שלך שביצעה אימון אתמול ולא לחברות שלך בסטודיו. מה הכי טוב שלך ואיך את מגיעה אליו? פעלי לפי זה.


2. שלבי אימון גמישות באימונים שלך
אימוני ריקוד על עמוד הם יקרים מעל הממוצע של אימונים ולכן בהתחלה האינסטקט מורה על להתמקד באימונים על העמוד בלבד, וכמה שיותר. העניין הוא שאנחנו מפספסות באופן הזה את המגבר להתקדמות שלנו באימונים.
עמוד משלב גמישות וכוח. ולבצע אימוני גמישות על המזרן מחוץ לעמוד זה מה שיקפיץ אותך לנקסט לייבל שלך. אז תני מקום לאימוני גמישות. להתחיל משעה בשבוע זאת אחלה התחלה.


3. תתמידי. בלי התמדה אין תוצאות
לעשות דברים כל יום זה מה שהופך אותם לפשוטים עבורנו, ההתחלה היא תמיד הכי קשה. הדרך הנכונה להתמיד בדבר חדש זה פשוט להתחייב. עשי לעצמך 'חוק' שיעזור לך לא לספר לעצמך תירוצים בזמן אמת
קבעת ביומן להתאמן? תגיעי להתאמן. ככה פשוט.
החברה שהזכרתי בתחילת הפוסט אמרה לי פעם שהשיטה שלה לא לפספס אימונים זה 'אני תמיד מגיעה, אלא אם כן מדובר במקרה חירום שמחייב את נוכחותה'. ובואו בכמה מקרי חירום קריטיים כבר נתקלתן בשבוע/חודש/חצי שנה אחרונה?

More about Wellness

mindset
"זה הכל בשבילך" – שיחה על שפע
12/09/2023
mindset
"סומא" – שיעור נוסף מבית כמעט מלאכים
05/09/2023
mindset
מה זה המטריקס?
29/08/2023

Back to the Shop

Luna Shorts

234

Jasmine Flare

222

Luna Bodysuit

263